• Dotyczy rekrutacji- zmiana terminów

• Szanowni Państwo, w związku z sytuacją epidemiologiczną informuję, że można przesyłać dokumentację rekrutacyjną (zgłoszenie, wniosek) w formie skanów lub fotografii dokumentów na adres :sekretariat@sp1oswiecim.pl Oryginały dokumentów mogą być dostarczone w terminie późniejszym.

Zmiana terminów rekrutacji

Anna Wiśniewska- dyrektor szkoły

• 100-lecie urodzin Jana Pawła II

• Dziś świętujemy 100 - lecie urodzin papieża Jana Pawła II.

Zachęcam do zobaczenia przygotowanego z tej okazji filmiku.

Proszę skopiować poniższe linki do przeglądarki:

• Akcja 100 dobrych uczynków na 100 lecie urodzin Jana Pawła II

• 18 maja przypada 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II.

Zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do włączenia się w przeżywanie tego wyjątkowego

dnia pamięci o naszym papieżu.

Zachęcam do udziału w akcji 100 dobrych uczynków na 100 lecie urodzin Jana Pawła II.

Czas, który spędzamy w domu możemy poświęcić nie tylko na nauke i zabawę,

ale też na czynienie dobrycgh uczynków.

Zadanie jest proste, czyń dobre uczynki z radością, pamiętając o Janie Pawle II

i sprawiaj by inni mogli się cieszyć z Twojej pomocy, uśmiechaj się, dzwoń do swoich dziadków

czy posprzątaj swój pokój, a może uda Ci sie więcej?

Do 13 maja wyślij do mnie wiadomośc poprzez dziennik elektroniczny

- jakie dobre uczynki udało Ci się zrobić dla innych.

Może uda się nam uczcić urodziny Jana Pawła II

- 100 dobrymi uczynkami naszej szkolnej społeczności.

s.Felicyta Różańska

• Ogłoszenie

• Szkoła Podstawowa nr 1  w Oświęcimiu informuje, że w związku ze stanem epidemii osoby, które chcą załatwić sprawę w Szkole , mogą to zrobić wyłącznie:

• telefonicznie tel. 33 842 54 68
            • pocztą e- mail  na adres:  sekretariat@sp1oswiecim.pl

Wejście osób postronnych na teren Szkoły zostaje ograniczone do odwołania.

Korespondencję będzie można zostawić w wyznaczonym miejscu przy wejściu przy świetlicy (pierwsze wejście od bramy wjazdowej).

Osoby chcące zostawić korespondencję prosimy o telefon do sekretariatu szkoły, aby pracownik szkoły został poinformowany i mógł ją odebrać.

W pozostałych przypadkach np. potrzeby odebrania jakiegoś dokumentu,   prosimy  o wcześniejsze umówienie się i kontakt telefoniczny do sekretariatu szkoły.

• KARTKA DLA MEDYKA

• Kochani Uczniowie,nasza szkoła przyłączyła się do OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI - KARTKA DLA MEDYKA.

Zadanie domowe od grupy wolontariackiej Helpiaki-Pomagaki:

Wejdź na stronę:https://padlet.com/specjalni_tik/KARTKI

Znajdź Naszą szkołę. Zrób kartkę i dodaj.

Dołącz do podziękowań!

Gorąco zachęcamy Was i zapraszamy do wejścia na stronę, na której można podzielić się Waszą kartką z życzeniami dla służb medycznych. Akcja trwa w dniach od wtorku do środy, która polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamyi jesteśmy im wdzięczni.

Koordynatorem akcji w naszej szkole jest pani Joanna Żabińska-Koster, opiekun grupy wolontariackiej Helpiaki-Pomagaki.W tym trudnym czasie pokażmy, że jesteśmy RAZEM.

Joanna  Żabińska-KosterHelpiaki-Pomagaki

• Szanowni Rodzice

W imieniu całej szkolnej społeczności bardzo dziękujemy za kwotę 1434,15  zł  przekazaną szkole w 2019r. w ramach akcji odpisów 1% za rok podatkowy 2018. Otrzymane środki wykorzystano na zakup rzutnika do kolejnej sali lekcyjnej.Zwracamy się ponownie z gorącą prośbą, aby i w tym roku wsparli nas Państwo w ramach akcji "1%" za pośrednictwem Stowarzyszenia Pomocy Szkole "Małopolska":NR KRS: 0000052078  z dopiskiem: "SP1 OŚWIĘCIM". Z góry dziękujemy za wszystkie Państwa wpłaty.

• Rada Rodziców informuje

• Rada Rodziców SP1 informuje, że na rok szkolny 2019/2020 składka na rzecz Rady wynosi:

• 40 zł na 1 dziecko

• 0 zł na drugie i kolejne dziecko

Wpłaty prosimy przekazywać do skarbników klasowych lub na konto Rady Rodziców:
            15 8136 0000 0030 5639 2000 0010

W zeszłym roku ze zgromadzonych środków Rady zrobiono:

• infrastrukturę sieci internetowej w szkole wymaganą do działania dziennika elektronicznego,

• zakupiono do Świetlicy konsolę XBox One wraz z zestawem gier i kontrolerem kinect,

• wyremontowano plac zabaw "Zamek" za szkołą - przeprowadzono wymianę części konstrukcji drewnianej oraz pomalowano elementy placu zabaw,

• dofinansowano Piknik Rodzinny z Jedynką oraz zabawy szkolne,

• zakupiono upominki dla uczniów z okazji Mikołaja,

• zakupiono nagrody rzeczowe dla wyróżniających się uczniów na zakończenie roku szkolnego,

• dofinansowano wyjazdy na zawody sportowe, konkursy i olimpiady,

• zakupiono projektor multimedialny do klasy lekcyjnej - wpłaty 1% z podatku.