• ZBIÓRKA DARÓW DLA UKRAINY

• Grupa Helpiaki-Pomagaki oraz Samorząd Uczniowski również włącza się w pomoc Ukrainie i jej mieszkańcom.Zbieramy najpotrzebniejsze teraz rzeczy:

Środki czystości - mydła, płyny do mycia, szampony, pasty do zębów, szczoteczki, kremy itp.

Środki higieny osobistej

Pieluchy, chusteczki nawilżane, kremy na odparzenia dla dzieci, smoczki, butelki

Mleko modyfikowane i żywność dla małych dzieci

Opatrunki, środki dezynfekcyjne, leki przeciwbólowe, syropy p/gorączkoweKoce, ręczniki

Prosimy o nowe rzeczy. Dary prosimy przynosić do opiekunów grupy oraz samorządu.

Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc.

Dary zostaną przekazane fundacji Gotowi do działania oraz Stowarzyszeniu Pozytywni.

Joanna Żabińska-Koster, Beata Biela Grupa Wolontariacka Helpiaki-Pomagaki

Anna Grubka Samorząd Uczniowski SP1