• REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH

• Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im Królowej Jadwigi w Oświęcimiu informuje, iż zakończony został proces rekrutacji w terminie podstawowym do klasy pierwszej.

Wszystkie dzieci zamieszkujące w obwodzie szkoły, których rodzice złożyli stosowny wniosek za pośrednictwem aplikacji Nabór Vulcan zostały przyjęte do klasy pierwszej.

15 kwietnia 2022 r. Komisja Rekrutacyjna zamieściła w placówce informację na temat zakwalifikowanych uczniów spoza obwodu szkoły. Informacje te można również uzyskać w sekretariacie szkoły, codziennie w godzinach 7:30-14:30 oraz elektronicznie na koncie dziecka w aplikacji Vulcan.

Do zakończenia procesu rekrutacji niezbędne jest potwierdzenia przez rodzica woli przyjęcia. Druk można wypełnić i pobrać na koncie swojego dziecka w aplikacji. W wersji papierowej dostępny jest w sekretariacie szkoły.