• Spotkanie promocyjno-informacyjne

20.03.2024 20:07
        Dnia 20.03.24 odbyło się spotkanie promocyjno-informacyjne dla klasy 8a z nauczycielami z PZ4 Ekonomik w ramach doradztwa zawodowego. 🙂👍🎂🍬🥖

• Zawody miejskie w siatkówkę

20.03.2024 20:06

19 marca odbyły się zawody miejskie w siatkówkę klas młodszych. 🏐

Chłopcy po niesamowitej walce, niestety ulegli w meczu o godz 3️⃣ miejsce w tie-breaku, ostatecznie plasując sie na 4️⃣ miejscu. 💪

Dziewczęta spisały się świetnie, zdobywając 2️⃣ miejsce❗️😍

Dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałą postawę! 👏👏👏

Zapraszamy do galerii :)

• Kontrole stanu trzeźwości kierowców

18.03.2024 19:34
        W piątek (15.03.2024) w ramach kampanii No promil. No problem, promującej trzeźwość na drodze uczniowie klasy 7a wzięli udział w patrolu ruchu drogowego. Policjanci sprawdzali trzeźwość kierowców, natomiast uczniowie wręczali im specjalne deklaracje trzeźwości- balony z logo akcji oraz lizaki. W akcji wzięli również udział wiceprezydent Miasta Oświęcim oraz naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

Zapraszamy do galerii smiley

• Podsumowanie kampanii No Promil -  No Problem

18.03.2024 19:32
        W poniedziałek uczniowie klasy VIII niosąc transparenty z hasłami kampanii No Promil - No Problem, przemaszerowali ulicami do Miejskiej Biblioteki Publicznej gdzie wzięli udział w akcji podsumowującej całą kampanię.

Zapraszamy do galerii smiley

• Dzień Kobiet w klasie 5a