• Helpiaki dzielą się nagrodą

09.11.2023 18:37

Szkolny wolontariat Helpiaki otrzymał nagrodę pieniężną w konkursie Wolontariusz Roku 2022. Wolontariusze postanowili podzielić się swoją nagrodą i za jej część zakupiono potrzebne artykuły dla bezdomnych zwierząt ze schroniska OTOZ Animals w Oświęcimiu. Do inicjatywy dołączyli również nauczyciele wraz z dyrekcją, przekazując karmę i różne smakołyki 😁❤️

• Wizyta w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Oświęcimiu

13.01.2023 11:11

W miesiącu grudzień Helpiaki odwiedziły Zakład Opiekuńczo - Leczniczy prowadzony przez Zgromadzenie Córek Matki Bożej Bolesnej. Wręczyli własnoręcznie wykonane stroiki świąteczne i spędzili wspólnie z podopiecznymi czas śpiewając kolędy.

• Wolontariat na hokejowym meczu charytatywnym

13.01.2023 11:09

W dniu 05.11.2022 r. nasza grupa Helpiaków pod nadzorem opiekunów wzięła udział
        w 8 Charytatywnym Meczu Hokejowym fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy i Hokejowej Reprezentacji Artystów Polski w celu pomocy uzyskania funduszy na leczenie oraz rehabilitację dziewczynki chorującej na rdzeniowy zanik mięśni.

• Akcja "ZNICZ"

13.01.2023 11:03

heartHelpiaki pamiętają heart

• Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska w Oświęcimiu

13.01.2023 11:00

Wolontariusze od pierwszych dni swojej pracy w szkole zaczęli pomagać potrzebującym zwierzętom ze schroniska w Oświęcimiu, ogłaszając zbiórkę karmy, kocy i innych potrzebnych zwierzakom rzeczy, tak aby mogły przetrwać nadchodzącą zimę. Wszystkie cenne dary zostały dostarczone przez wolontariuszy 18 października. Akcji tej towarzyszył również pokaz slajdów naszych domowych pupili oraz zwierząt, które czekały na adopcję.