• 100 LAT NIEPODLEGŁEJ!

• Niedawno obchodziliśmy 100 lat odzyskania niepodległości. Z tej okazji uczniowie przygotowali komiks.

Autorzy: Zuzia i Maja

• Sala
      • PRACE

• Chmury wyrazowe

Wykonanie: Laura, Kornelia, Zuzia

COLLAGE

Blogerki stworzyły przepiekne kolaże graficzne.

Autorki: Laura, Zuzia, Kornelia N., Kornelia K., Maja, Julka

Z okazji 100 lat odzyskania niepodległości blogerzy stworzyli krótki komiks.

• Walentynki

Walentynki to dzień zakochanych obchodzony 14 lutego.  Nazwa święta związana jest z sylwetką  Św. Walentego, który jest patronem wszystkich zakochanych. Ten wyjątkowy dzień obchodzony jest na całym świecie - to nie tylko święto miłości, ale również zwyczaj chrześcijański.

• WIOSNA

• Nadchodzi wiosna!

Wiosna jest „super”, „fajna”, „giga” i „mega”. Oczywiście można powiedzieć również, że wiosna jest znakomita, cudowna, wesoła i wspaniała. Dlaczego lubimy wiosnę?

Kochamy wiosnę, bo świat staje się kolorowy, dni są dłuższe, a noce krótsze. Robi się cieplej i można dłużej przebywać na zewnątrz, jeździć na rolkach, na rowerze i deskorolce. Przyroda budzi się do życia, a my możemy chodzić na spacery, wspinać się na drzewa. My, uczniowie kochamy wiosnę, bo wiemy, że zbliżają się wakacje!

• Nasza twórczość

• Miło nam poinformować, że jedna z naszych blogerek została wyróżniona w Powiatowym Konkursie Literackim "Orędownicy Pokoju - wczoraj, dziś, jutro ...".

Gratulujemy!!!

Lepsze jutro

Wczoraj byłam mała,

Wszystko w kolorach widziałam.

Wczoraj byłam niewielka,

Beztroska marzycielka.

Dzisiaj jestem nieduża,

Wszystko wkoło jak burza.

Dzisiaj szukam radości,

Chcę odciąć się od szarości.

Jutro nie wiem, kim będę –

Czy szczyty wszystkie zdobędę?

Pragnę tylko powiedzieć wszystkim wkoło:

Chcę, by zawsze było wesoło!

Lepszego jutra szukam

Dla Ciebie,

Muszę to zacząć pewnie

Od siebie.

Co dzień się staram

Z całego serca,

Żebym od wczoraj

Była „ciut” lepsza.

Autor: Kornelia

• Komiks

• Na naszym blogu same nowości!

Pragniemy zaprezentować jeden z komiksów naszego kolegi. Zapraszamy na przygody Franka i Benia.

Autor: Janek

• Lista galerii