• Świetlica z PlayMais

29.02.2024 19:56
        Z kreatywnych pianek, przypominających chrupki kukurydziane świetliczaki tworzyły dziś fantastyczne rzeczy. Pomysłowość, kreatywność i fantastyczną zabawę dzieci można podziwiać w załączonej galerii zdjęć 🙂

20.02.2024 09:48
        Bezpieczne ferie to temat przewodni tego tygodnia w świetlicy szkolnej. Przypomnieliśmy sobie jak być bezpiecznym na lodzie, w górach, podacz zabawy na śniegu i kiedy zostajemy sami w domu. Pamiętaliśmy również o numerach alarmowowych. W ramach zajęć chętnie świetliczaki wykonały plakaty na temat bezpiecznych ferii. Najlepsze prace zostały nagrodzone. Gratulujemy serdecznie i życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych ferii zimowych.

Zapraszamy do galerii :)

• Poniedziałkowe zajęcia w bibliotece z Teatrzykiem Kamishibai.

01.02.2024 21:54
        Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali niezwykle ciekawą opowieść o pingwinie Pingo, który zwiedza świat. Pingwinek zachęcał naszych uczniów do ratowania i ochrony naszej Ziemi.
        Samodzielnie przygotowane pingwinki będą przypominać przesłanie Pingo, że każdy, nawet poprzez proste czynności, może wywierać wpływ na środowisko.

• Coś z niczego ;)

01.02.2024 21:46
        Świetliczaki wykonały skrzaty ze skarpetek. Zapraszamy do podziwiania efektów pracy w załączonej galerii zdjęć! 🧦😍📸

• Niezwykła pasja