• Ile człowiek ma kości?

08.12.2023 16:39

Świetliczaki poznają budowę szkieletu człowieka. 😁💀🚶‍♂️

• Daleka podróż...

27.11.2023 19:36

Podczas dzisiejszych zajęć „Moc Książek” uczniowie poznali 9-letniego Mebratu, który opowiadał, jak wygląda życie dzieci w Etiopii, jednego z najbiedniejszych krajów świata. O tym, że musi pracować, żeby pomóc rodzicom kupić jedzenie czy podręczniki do szkoły. I że nawet jeżeli jest się biednym warto się dzielić z innymi.

Poznając świat rówieśników z Afryki, poznaliśmy także ich świat gier i zabaw. Inspirując się opowieścią Mebratu stworzyliśmy własną grę zręcznościową „Piłeczka do kubeczka”.

Zapraszamy do galerii :)

• Otwieram nasz teatrzyk, bo jest scena i widownia, jak się patrzy!

20.11.2023 21:20
        Otwieramy teatrzyk, a w nim bajka o gąsienicy, która zamieniła się w motyla. Dziwna i zarazem urocza gąsienica, która pragnie latać i spełnia swoje marzenia!
        Kiedy opowieść dobiegła końca a teatrzyk Kaishibai został już zamknięty,  uczestnicy zajęć  wykonali gąsienice z papieru.  Pomogli im spełnić marzenia o wygranej w wyjściach, wprawiając je w ruch poprzez dmuchanie przez słomki. Wyścig udany a zabawa przy tym fantastyczna!

Zapraszamy do galerii!

• UWAGA KONKURS

17.11.2023 16:10
        Zapraszamy do Rodzinnego konkursu na ozdobę bożonarodzeniową smiley